Обяви 2 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
243 709 €
476 653.37 лв.

(2 138 €, 4 181.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 17:34 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 1358 пъти.
Площ:
114 m2
Етаж:
2-ри от 4
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2028 г.

Описание на имота:

Comfort Properties Group има удоволствието да Ви представи Двустаен Апартамент в нова жилищна сграда в кв. Малинова Долина до бул. Симеоновско шосе и супермаркет Фантастико.

Квартал Малинова Долина се намира в южната част на София и е един он най бързо развиващите се квартали, застроявани с мало етажни сгради и комплекси от затворен тип. Квартала е проектиран с широки булеварди и улици с много зеленина и въздух между сградите.

Близостта до Младост 4, Бизнес Парк, Студентски град, и много от висшите учебни заведения го прави особено привлекателен за живеене от студенти и млади семейства.

На близки разстояния са разположени учебни заведения: УНСС, Техническия университет, ХТМУ, МГУ, както и Национална Спортна Академия

За покупка се предлага: Двустен Апартамент разположен на 4 етаж от 4 етажна жилищна сграда с площ от 62.75 кв.м с общи части и 51.29 кв.м застроена площ

Разпределение:
-Антре - 3.60 кв.м
-Дневна с трапезария и кухненски бокс - 18.85 кв.м
-Баня с тоалетна - 4.00 кв.м
-Балкон - 5.26 кв.м

Изложение: Запад

В допълнение има възможност за закупуване на гаражи и Паркоместа.

Гаражи на цена: от 30 500 до 31 500

Паркоместа на цена: от 19 500 до 28 000

Строително изпълнение:

Тухлена зидария Wienerberger

Фасадна система BAUMIT с топлоизолация 10 см.;

Покривите са плоски и са напълно топло-, паро- и хидроизолирани

Монтирани входни блиндирани врати и гаражни врати;